Kanser Hastalığı Kanser,Hastalık,Akciğer,Akciğer kanseri,Alternatif Tıp,Alçı,Anilin,Apoptosis,Asbest,Bağışıklık sistemi,Cerrahi,doktor, bebek isimleri, beden dili, hekim, hastalık, sağlık, cinsel, şifalı bitkiler, bitki, herbal, halk, saglik, yemek tarifleri, akademi, ilkyardım, ideal weight, kilo, kalori,kanser,terim,terimler,medikal,bitkiler, akciğer kanseri,toraks, tümör, Göğüs, akciğer, kanser, dernek, akdk, ulusal, oncology, onkoloji, akdk2008, chemotherapy, kemoterapi, metastas, takd, sigara, sağlık, tıp, medikal, medical, kongre, congress, derneği, cancer
kanser ailem kanser vikipedia
 
DÜNYALAR GÜZELİ ARKADAŞIMIZ KARDEŞİMİZ KANSER HASTASI FERİDE MERVE İÇİN UYGUN İLİK ARIYORUZ !!! LÜTFEN KAN VERMEYE GİDİN VE LÜTFEN TÜM TANIDIKLARINIZLA BUNU PAYLAŞIN !!!

321507_10150408595165699_707760698_8414081_77530663_n DÜNYALAR GÜZELİ ARKADAŞIMIZ KARDEŞİMİZ KANSER HASTASI FERİDE MERVE İÇİN UYGUN İLİK ARIYORUZ !!! LÜTFEN KAN VERMEYE GİDİN VE LÜTFEN TÜM TANIDIKLARINIZLA BUNU PAYLAŞIN !!!
Feride Merve’ye kan vermek için Çapa Tıp Fakültesi İLİK BANKASI’na gitmeniz gerekiyor. İşlem yaklaşık 15 dakika sürüyor. Standart kan verme esasları uygulanıyor. Haftasonları hariç, hafta içi 8.30- 17:30 arası mesai saatleri içinde kan alınıyormuş. Kemik iliği merkezinin telefonu: 0212 534 75 00 Feride Merve ‘nin annesinin telefonu: 0535 764 19 74
Kan grubunun önemi yok. Farklı kan gruplarından da uygun ilik çıkabiliyor.
Yapmanız gereken tek şey Çapa’ya müracat edip kan örneği vermek, doku uyduğu takdirde sizden ilik nakli yapılacak.
VERDİĞİNİZ KAN İLİK NAKLİ İÇİN FERİDE’YE UYGUN OLMASA BİLE ONUN GİBİ BİNLERCE KANSER HASTASI İÇİN DE FAYDALI OLACAKTIR !!! BEN VERMESEM NE OLUR Kİ DEMEYİN BUGÜN BU ŞEKİLDE ÇARESİZLİK İÇİNDE İLİK BULMAK İÇİN KIVRANAN İNSANLARIN AİLELERİN YAKINLARIN YERİNDE YARIN SİZİN DE OLABİLECEĞİNİZİ UNUTMAYIN !!!
Son olarak Ferideciğimden gelen mesajı paylaşıyorum: ”Ben suan evdeyim, sanirim bir sure daha evdeyim cunku tedavi yapilamiyor, bunyem kaldirmior. tek care ilik ki o da ciddi riskler tasiyor. Ptesiden itibaren agizdan kemoterapi almaya basliyorum. ay sonu biyopsi yapilacak, eger kotu hucreler cogalmadiysa ilik nakline kadar boyle devam edilecek,yoksa doktor mecbur kalacak aktif tedaviye. Suanda sadece iligi baskilamaya çalışıyrlar, malesef bu bir tedavi degil, bu yuzden biran once ilik bulmamiz lazim.”


 
Bu yazı Çarşamba, 23 Kasım 2011, 04:50 tarihinde Kanser Duyuruları kategorisi altında yayımlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz. Yorum yapabilirsiniz, veya kendi sitenizden geri izleme yapabilirsiniz.
“DÜNYALAR GÜZELİ ARKADAŞIMIZ KARDEŞİMİZ KANSER HASTASI FERİDE MERVE İÇİN UYGUN İLİK ARIYORUZ !!! LÜTFEN KAN VERMEYE GİDİN VE LÜTFEN TÜM TANIDIKLARINIZLA BUNU PAYLAŞIN !!!” için 5 Yorum
 • bülent batır YUKARIDAKI YAZIYA YORUM YAPMIS

  ilik uygunluk testini her gelene yapıyorlarmı artık ben 10 testle sınırlı tuttuklarını biliyordum önce kardeşleri ,akrabaları tarıyorlardı uymaz ise dışarıdan arıyorlardı ama 10 testle sınırlı olduğunu biliyorum sonrasından ücret alıyorlardı inşallah değişmiştir bu durum

  Bu Yoruma Cevap Yaz   veya   Yeni Bir Yorum Yaz
 • Ece Ayvaz YUKARIDAKI YAZIYA YORUM YAPMIS

  Sikintinizi paylasiyorum.
  Fransa’da terapistim. Buradan yardimci olabilirim.
  Arzu ediyorsaniz bana mail’imden geri donebilirsiniz.

  eceayvaz@gmail.com

  saygi ve Merve’nin cesaretinin sizde olmasi dilegi ile

  Ece Ayvaz

  Bu Yoruma Cevap Yaz   veya   Yeni Bir Yorum Yaz
 • ultramar YUKARIDAKI YAZIYA YORUM YAPMIS

  arkadaslar aranızda pyrifer adlı asıyı duyan yaptıran varmı.lutfen yazarsanız memnun olurum

  Bu Yoruma Cevap Yaz   veya   Yeni Bir Yorum Yaz
 • fatma YUKARIDAKI YAZIYA YORUM YAPMIS

  Kıbrıs’da bir kardeşimiz için genel bir ilik taraması yapılmış, çok da büyük bir katılım olmuştu. Lütfen Kıbrıs’da Kemal Saraçoğlu Lösemili çocuklar vakfı ve Kanser hastalarına yardım derneği ile irtibata geçiniz 0392 2270605. Ayrıca facebook’dan Raziye Kocaismail’den (KHYD Başkanı) de bilgi alabilirsiniz. Yardımcı olacağından eminim.

  Bu Yoruma Cevap Yaz   veya   Yeni Bir Yorum Yaz
 • fatma YUKARIDAKI YAZIYA YORUM YAPMIS

  Kıbrıs\’da bir kardeşimiz için genel bir ilik taraması yapılmış, çok da büyük bir katılım olmuştu. Lütfen Kıbrıs\’da Kemal Saraçoğlu Lösemili çocuklar vakfı ve Kanser hastalarına yardım derneği ile irtibata geçiniz 0392 2270605. Ayrıca facebook\’dan Raziye Kocaismail\’den (KHYD Başkanı) de bilgi alabilirsiniz. Yardımcı olacağından eminim.

  Bu Yoruma Cevap Yaz   veya   Yeni Bir Yorum Yaz
Düşüncelerinizi Yazın   

Güvenlik Kodu:
lütfen sol tarafdaki güvelik kodunu kutucuğa yazınız.